MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Caféstolar 5511266
nr 551 1266
Caféstolar
4 st. tidigt 1900-tal, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:23:14
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
1.200 kr